Menu
Sepetim

Açılış / Tören

Çiçekmodası.com tasarım ekiplerimizce özenle hazırlanmış Amsterdam ürünü sevdiklerinize en derin sevgileri yaşatacak harika bir tasarım.Tasarım özel siyah çanta ile birlikte hazırlanmış olup içerisinde spidyum orkideler, beyaz güller ve pampaslarla hazırlanmıştır.Ürün Boyutu ; Uzunluk 43cm Genişlik ..
899₺
Kadife beyaz kutu içerisinde doğallığın ve masumiyetin simgesi olan bembeyaz papatyalar ve beyaz balonlar ile hazırladığımız bu harika tasarım O'na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için özel olarak hazırlandı..
1.499₺
kadife pembe kutu içerisinde ithal pembe güller ve pembe balonlar ile hazırladığımız bu harika tasarım O'na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için özel olarak hazırlandı..
1.459₺
CARTAGENA CARTAGENA
TÜKENDİ
Çiçekmodası.com tasarım ekiplerince hazırlanan şık sandıkta 20 adet ithal lila güller, doğal lavantalar, 2 adet echeveria bitkisi ve balonlar ile  dekoratif sunumdan oluşan aranjmanımız sıradan günleri bile en özel bir hale getirecektir.Sizde sevdikleriniz yüzünde unutulmaz tebessümler oluşturm..
499₺
Çiçekmodası.com tasarım ekiplerimizce özenle hazırlanmış Hong Kong ürünü sevdiklerinize en derin sevgileri yaşatacak harika bir tasarım.Tasarım özel pembe çanta ile birlikte hazırlanmış olup içerisinde spidyum orkideler, pembe güller ve pampaslarla hazırlanmıştır.Ürün Boyutu ; Uzunluk 43cm Genişlik ..
899₺
kadife beyaz kutu içerisinde ithal beyaz güller ve beyaz balon ile hazırladığımız bu harika tasarım O'na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için özel olarak hazırlandı..
1.459₺
Orkide çiçeklerin arasında en narin ve zarif çiçeklerin başında gelir.Çiçekmodası.com tasarım ekiplerimizce özenle süslediğimiz çift dal beyaz orkidemiz sizlerin en özel günlerinize anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırlanmıştır...
999₺
MADRİD MADRİD
TÜKENDİ
Çiçekmodası.com tasarım ekiplerince hazırlanan şık sandıkta 20 adet ithal kırmızı güller, 3 adet echeveria bitkisi ve balonlar ile  dekoratif sunumdan oluşan aranjmanımız sıradan günleri bile en özel bir hale getirecektir.Sizde sevdikleriniz yüzünde unutulmaz tebessümler oluşturmak için Madrid ..
549₺
Çiçekmodası.com tasarım ekiplerimizce özenle hazırlanmış Male ürünü sevdiklerinize en derin sevgileri yaşatacak harika bir tasarım.Tasarım özel mavi çanta ile birlikte hazırlanmış olup içerisinde spidyum orkideler, beyaz güller ve pampaslarla hazırlanmıştır.Ürün Boyutu ; Uzunluk 43cm Genişlik 22cm..
899₺
Orkide çiçeklerin arasında en narin ve zarif çiçeklerin başında gelir.Çiçekmodası.com tasarım ekiplerimizce özenle süslediğimiz gösterişli alt vazosuyla birlikte 4 dal mavi orkidemiz sizlerin en özel günlerinize anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırlanmıştır...
1.999₺
Dieffenbachia Saksı Çiçeğinin, Çiçekmodası.com profesyonel tasarım ekiplerince hazırlanan özel el yapımı saksı kılıfı içerisinde süslenerek göz alıcı bir hediye alternatifi sunuyor. ilk iş günü ya da yeni ev hediyesi için benzersiz bir ürün.Alt saksımızın kumaşı kolay temizleme özelli..
999₺
Çiçekmodası.com tasarım ekiplerimizce özenle hazırlanmış Nairobi ürünü sevdiklerinize en derin sevgileri yaşatacak harika bir tasarım.Özel tasarım alt saksıda  hazırlanmış olup içerisinde spidyum orkideler, pampaslar, doğal tarçın süslemesi ve aspidistra yapraklarıyla hazırlanmıştır...
1.099₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)