Menu
Sepetim

BİTKİ MODASI

Dieffenbachia Saksı Çiçeğinin, Çiçekmodası.com profesyonel tasarım ekiplerince hazırlanan özel el yapımı saksı kılıfı içerisinde süslenerek göz alıcı bir hediye alternatifi sunuyor. ilk iş günü ya da yeni ev hediyesi için benzersiz bir ürün.Alt saksımızın kumaşı kolay temizleme özelli..
999₺
Bonsai Saksı Çiçeği, Çiçekmodası.com profesyonel tasarım ekiplerince hazırlanan özel el yapımı saksı kılıfı içerisinde süslenerek göz alıcı bir hediye alternatifi sunuyor. ilk iş günü ya da yeni ev hediyesi için benzersiz bir ürün.Alt saksımızın kumaşı kolay temizleme özelliği olan yı..
1.199₺
Özel el yapımı saksı kılıfı içerisinde doğal mini limon ağacı göz alıcı bir hediye alternatifi sunuyor.Alt saksımızın kumaşı kolay temizleme özelliği olan yıkanabilir kumaştır..
1.199₺
Sansevieria Saksı Çiçeği, Çiçekmodası.com profesyonel tasarım ekiplerince hazırlanan özel el yapımı saksı kılıfı içerisinde süslenerek göz alıcı bir hediye alternatifi sunuyor. ilk iş günü ya da yeni ev hediyesi için benzersiz bir ürün.Alt saksımızın kumaşı kolay temizleme özelliği ol..
849₺
Çiçekmodası.com profesyonel tasarım ekiplerince hazırlanan ürünümüz özel el yapımı saksı kılıfı içerisinde doğal vitamin deposu limonları ve aralarında süs olarak kurutulmuş portakalı bir araya getirdi. Sizde sevdiklerinizi bu özel ürünümüz ile mutlu edebilirsiniz.Alt saksımızın kumaşı kolay temizle..
499₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)